Flyer BMA congres: Binnenkant/Buitenkant (uitgesteld).
Door de uitbraak van het coronavirus hebben we naar de richtlijnen van de overheid en het RIVM het congres verplaats naar 2021. SAVE THIS DATE Nl 17 april 2021. Zelfde plaats: het Centraal Museum Utrecht.
Verder in dit artikel meer informatie over het BMA congres en de flyer.
Hang deze flyer op in je werkplaats, atelier of modevakschool. Gebruik deze ook om door te sturen naar belangstellenden.
Binnenkant/Buitenkant. Congres ontmoeting met Mattijs van Bergen en het Centraal Museum in Utrecht
Inns and outs voor en door profs.
In het Centraal Museum in Utrecht ontmoeten we Mattijs van Bergen. Zijn werk neem daar een prominente plaats in. We ontmoeten de medewerkers van het museum en de conservator i.o. Mensen die zich dagelijks inspannen om de bezoeker een zo mooi mogelijk beeld te geven. Om hen aan het denken te zetten of uit te dagen opnieuw naar een object te kijken. Wat is onze verbinding met hen? Hoe kijkt de ontwerpen of de conservator tegen de buitenkant van een kledingstuk aan? Wat is voor hen belangrijk? Waar selecteren zij op bij aankoop van een stuk? En hoe belangrijk is de binnenkant? En voor de kleermaker? Wat is belangrijk voor hem/haar? De buitenkant of de binnenkant? Een spannende kennismaking tussen ambachten rondom het thema Buitenkant/binnenkant. De conservator i.o laat ons de binnenkant van stukken uit het depot zien. De kleermaker krijgt inzicht in het belang van een aankoop voor het museum.
verbinden van vakmanschap
De ontwerper, de museum medewerkers, de conservatoren, de makers van de kleding. Wat hebben zij gemeen en waar vullen zij elkaar aan? Tijdens deze meating gaan we dat ontdekken.
Aanmelden vanaf 22 maart.
Centraal Museum Urecht
Agnietenstraat 1 in Utrecht
Starttijd 13.00 uur. Eindtijd 17.00 uur